مشاوره و سفارش

گیلاس :

یکی از میوه هایی که در فصل تابستان وارد بازار می شود و خواهان منحصر به فردی در بازارهای داخلی و خارجی دارد، گیلاس است که رقم تکدانه آن را می توان از نوع صادراتی قلمداد کرد.

البته گیلاس های زود رس نیز در همان فصل برداشت می شوند که اغلب در بازار داخلی خرید و فروش می شود.

 

سیب زمینی :

یکی از قطب های اصلی تولید سیب زمینی در کشور، مناطق غربی مانند همدان و کرمانشاه هستند که بیشترین میزان زیر کشت از واریته های و بذرهای وارداتی هلندی را دارا هستند.

استان های اردبیل، خوزستان، کرمان و اصفهان مناطق دیگری در تولید این محصول به شمار می روند.

اگر اطلاعاتی در مورد انواع بذرهای کشت شده برای بازار هدف خود لازم دارید، می توانید مطالب و مقاله های درج شده در سایت را مطالعه کنید.

خیار :

محصول خیار در ایران به دو صورت گلخانه ای و بوته ای (فضای باز) کشت و برداشت می شود که بیشترین درخواست از بازارهای خارجی برای خیار گلخانه ای است. البته خیار گلخانه ای هم تنوع خود را در نوع انتخاب بذر دارد. خیار خاردار و خیار ساده که بیشتر در گلخانه های مناطق یزد و جیرفت برداشت می شوند که ما در مقاله های خود بیشتر در مورد این دو واریته بیان کرده ایم.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب زمینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
گیلاس-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

کارشناس فروش

۰۹۱۴۹۳۷۶۱۳۱

درباره ما :

شرکت ویتاراد از جمله شرکت هایی است که به صورت حرفه ای در امر صادرات محصولات پر طرفدار و مرغوب کشاورزی فعالیت دارد. همچنین این مجموعه با بهره گیری از فناوری های نوین در جهت عرضه محصولات خود در میان سایر شرکت های صادرکننده به خوبی درخشیده است. این مجموعه مبنای کار خود را بر صداقت، اعتماد سنجی و حفظ استانداردهای لازم و مقبول در سراسر جهان قرار داده است.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید